Komuniteti I Lojërave Për Të Rritur

Luaj online me njerëz të këqinj


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

E Ardhmja E Lojrave Pornografike Nëpërmjet Lojrave Të Të Rriturve Të Lëvizshëm

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

E Ardhmja E Lojrave Pornografike Nëpërmjet Lojrave Të Të Rriturve Të Lëvizshëm

Në këtë moshë dhe ditë, të gjithë janë në telefon. Jemi mësuar kaq shumë me ta sa që shumë njerëz nuk mund të imagjinojnë një orë duke kaluar pa i kontrolluar ato veglat e tyre të preferuara, le të kalojnë ditën duke u shkëputur. Për shkak të kësaj, kjo nuk duhet të vijë pasi lojrat e papritura të të rriturve celularë u bënë aq mbizotëruese. Kur ju mund të keni një kompjuter të vogël që mban informacionin e gjithë botës dhe përshtatet në pëllëmbën e dorës tuaj, pse nuk e përdorni të gjithë këtë fuqi për të pasur pak argëtim të pistë dhe perverse gjithashtu?

Natyrisht, nuk u desh shumë kohë për individë të eksituar dhe krijues për të kuptuar se nuk po e kalojmë më kohën tonë përpara një ekrani TV apo një monitori kompjuteri. Në vend të kësaj, hundët tona janë varrosur brenda atyre xhizmosëve të vegjël, dhe kjo është arsyeja pse zhvilluesit filluan të bëjnë lojëra porno për ta. Disa vite më parë, ishte goxha sfidë. Telefonat e zgjuar ishin ende të rinj dhe kishte shumë punë për të bërë. Nuk kishte fuqi përpunuese të mjaftueshme për shumë gjëra komplekse, jo më të gjitha ato lojrat e celularëve me cilësi të lartë që kemi sot.

Për fat të mirë, shumë gjëra mund të ndryshojnë në disa vjet, veçanërisht në botën e teknologjisë. Kështu e kemi arritur pikën ku shumë njerëz tani kanë telefona celularë më të fuqishëm se ata kompjuterët e mëdhenj, të ngjeshur dhe personalë stacionalë. Ato janë pajisur tani me procesorë të pabesueshëm, kujtime, grafikë karta dhe kanë më shumë se sa ç'duhet kujtesë fizike për të përmbajtur qindra gigabajte të dhëna. Kjo i lejoi artistët dhe zhvilluesit të hynin të gjithë brenda dhe të krijonin lojra të rriturish të lëvizshëm që rivale edhe titujt kryesorë më të mëdhenj e më popullorë të krijuar nga studiot e famshme në të gjithë globin.

Lojrat E të rriturve Celularë Janë Hapi Tjetër në Industrinë E Zbavitjes Për Të Rritur

Ndërsa shumë mund ta kenë të vështirë ta pranojnë, duke luajtur video lojëra me telefonin tënd, porno dhe të rregullt, po bëhet shpejt gjëja tjetër e madhe. Lojtarët e fortë nuk do ta pranojnë kurrë këtë fakt, sepse ASGJË MË pak SE NJË PC nuk është e përshtatshme për lojra. Megjithatë, edhe atëhere, ata që u përpoqën të luajnë një titull të pistë apo dy në paisjen e tyre të telefonisë së lëvizshme nuk u larguan. Jo vetëm këtë, por ata vazhduan të shkonin, të zbulonin gjithnjë e më shumë gjëra për të bërë qejf të keq. Në fund të fundit, kur bëhet fjalë për këto gjëra, nuk ka nevojë të kufizohesh.

Kjo është bukuria e lojrave të mobilëve të rritur. Duke marrë parasysh se të gjithë kanë telefona të zgjuar sot, dhe duhet vetëm pak trokitje para se të kesh titujt më të afërt për të luajtur në të, nuk ka asnjë arsye për të mos e provuar. Edhe më pak më pak se kaq, ndryshojnë mendje sapo vajzat seksi të fillojnë të zhvishen lakuriq, para se të shkojnë poshtë dhe të pista në ekranet e tyre. Nëse ke luajtur një lojë të rritur më parë, atëherë e di se sa addictive mund të jenë. Ata marrin më të mirën nga dy botët dhe i kombinojnë në një përvojë të paharrueshme.

Mendo për të gjitha pornot e mira që ke shijuar duke parë video të panumërta të rriturish në faqe interneti dhe imagjino sikur t'i shijosh edhe më shumë. Si fillim, me një lojë, nuk je më një vëzhgues pasiv. Lojrat mobile të të rriturve, si gjithë të tjerët, të vendosin në mes të gjithë kësaj. Zgjedhjet e tua ndikojnë në përfundim dhe ti je ai që komandon. Me një video porno, pavarësisht se sa e mirë dhe erotike, ti e di që gjithçka është jashtë duarve të tua. Por në një lojë të rritur, mund të bashkëveprosh me personazhe, të zgjedhësh rrugën tënde, dhe të pallosh ato vajza seksi si të duash.

Nga Grafika E Nivelit Të Lartë tek Lojrat E Aktivizuara

Kemi bërë një rrugë të gjatë që kur u shpik videoloja e parë. Ajo që filloi si një lojë e thjeshtë tenisi e Pongut u kthye përfundimisht në një nga industritë më të mëdha në botë. Ka kompani me vlerë miliarda dollarë që punësojnë mijëra njerëz dhe shpenzojnë shumë para për zhvillimin, marketingun, dhe shitjen e videolojrave. Janë përfshirë të famshëm, ka veprimtari që përputhen me Oskarët E Hollivudit kur vjen puna te popullariteti, skena e sportit po bëhet më e madhe me çdo veprimtari të re dhe ka edhe kolegje që ofrojnë bursa për lojtarët profesionistë.

Kombinoni të gjitha këto me faktin se telefoni smartphone po bëhet një mjet zgjedhjeje, si për internetin, ashtu edhe për lojrat e bixhozit, dhe e kuptoni pse lojrat e të rriturve celularë po bëhen më të mira çdo ditë. Nga pamja deri tek mënyra se si i kontrollon të gjitha, tani mund të kesh një përvojë tërësore që nuk mund të përsëritet në asnjë mënyrë tjetër. Mund të shikosh një ton me klipe premium, por nuk është e njëjtë kur mund të shkrish porno me mënyrën tënde të preferuar për të luajtur. Nëse je lojtar që do ritmin dhe veprimin e shpejtë, ka gjuajtës të personit të parë, platforma, kontrollues anësor dhe më shumë., Nga ana tjetër, lojtarët pasivë mund të preferojnë enigmat, takimet me sims, romanet vizuale.

Kur vjen puna te vizualët, mund të presësh shumë që lojrat e të rriturve të lëvizshëm të ofrojnë të njëjtën cilësi si NJË PC e shtrenjtë. Me një ekran më të vogël, ka më pak nevojë për burime kompjuterike, por rezultatet janë po aq mahnitëse. Nëse ju jeni në fotorealizëm apo hentai, ju mund të keni të gjitha. KA vajza 3D QË duken si të jetojnë dhe mund të mashtrojnë edhe sytë më të mirë, dhe pastaj ka vajza me gjoks TË madh dhe fytyra të adhurueshme që duan gjithçka.

Portabiliteti pa kompromis

Në fund, praktikisht nuk ka ulje në lojrat e të rriturve celularë. Përveç titujve më kërkues, mund të luash pak a shumë çdo gjë në një telefon të zgjuar, duke ruajtur të gjitha përfitimet e këtij lloji lojërash. Me NJË PC ose edhe një laptop, je disi i detyruar nga të gjitha pajisjet e mëdha. Nuk mund ta çosh konfigurimin tënd të shtrenjtë në një kafene aty afër për një sesion të shpejtë dhe të lojrave perverse., Me një telefon celular, mund të jesh në krevatin tënd, në transportin publik, në një park jashtë, ose kudo tjetër, dhe mund të pallosh disa nga vajzat më të bukura që ke parë ndonjëherë duke përdorur vetëm një telefon të vogël.

Luaj Falas Tani